Autoservis Kovohron Nová Baňa poskytuje komplexný servis osobných motorových vozidiel všetkých značiek.


Autoservis
01

Autoservis

Autoservis Kovohron Nová Baňa poskytuje komplexné služby autoservisu, konkrétne: mechanické práce, karosárske práce, príprava na STK, predaj náhradných dielov, rýchloservis, diagnostika motorových vozidiel, výmena čelných okien, 3D geometria, emisná kontrola a nastavenie asistenčných systémov ADAS.

Pneuservis
02

Pneuservis

Autoservis Kovohron Nová Baňa vám ponúka bezpečnú výmenu vašich pneumatík a kolies na profesionálnom automatickom zariadení, diagnostiku a montáž TPMS snímačov a to aj vrátane vyváženia či hustenia. Naši odborníci sú ochotní odborne poradiť pri výbere pneumatík pre vaše vozidlo. Mimosezónne uskladnenie a umytie kolies je pre nás samozrejmosťou.

Emisná kontrola
03

Emisná kontrola

V rámci našich služieb poskytujeme aj emisnú kontrolu osobných motorových vozidiel pre všetky druhy emisných systémov. Služby emisnej kontroly poskytujeme už takmer 25 rokov.

Lakovanie
04

Lakovanie

Súčasťou ponuky služieb Autoservisu Kovohron Nová Baňa je aj lakovanie osobných automobilov. Najvyššiu úroveň kvality dosahujeme modernými technológiami a použitím ekologických materiálov.

Kontakt

Autoservis KOVOHRON VD Nová Baňa
Štúrova 39, 968 01 Nová Baňa
okres Žarnovica